top of page

Programos dalyviai

Adomas

Adomas.png

Veržlus ir siekiantis pranokti keliamus lūkesčius, Adomas jau antrus metus derina studijas su KTU studentų atstovybės veikla ir yra atsakingas už verslo projektų komitetą. Jame Adomas su komanda ieško rėmėjų KTU renginiams ir vysto ilgalaikius santykius su įmonėmis. 

„Sparnų“ programa Adomą sudomino dėl galimybės įgyti patirties eksporto srityje ir prisidėti prie verslų tarptautinės plėtros. Adomas sako, kad studijuojant jam vienas įdomiausių dalykų buvo tarptautinio verslo modulis

Grantas

Grantas.png

Dalyvaudamas trijuose „Erasmus+“ projektuose ir bendradarbiaudamas su kitų šalių studentais Grantas įgijo tarptautinio bendradarbiavimo ir kitų kultūrų suvokimo patirties. Komunikabilumas, iššūkiai ir lengva adaptacija – tokias stipriąsias savo asmenybės puses išskiria „Sparnų“ programos dalyvis. Be to, jis puikiai kalba anglų kalba ir gerai jaučiasi dirbdamas komandoje.

Grantas praktikos metu tikisi pritaikyti jau turimas žinias ir atrasti save profesinėje srityje.

Agnė

Agne.png

Agnė save apibūdina kaip atkaklią, motyvuotą ir nuolat siekiančią tobulėti asmenybę. Agnė yra optimistė – su šypsena žvelgią į gyvenimą ir nebijo susidurti su kliūtimis, taip pat tiki, kad greita orientacija padės jai be didelių sunkumų įsilieti į eksporto sritį ir tarptautinio verslo procesus. Dar būdama gimnazijoje Agnė turėjo galimybę įgyti universitetinių žinių dalyvaudama įvairiose aukštųjų mokyklų organizuojamose edukacinėse programose. Vienas iš didžiausių Agnės lūkesčių, praktikos programos metu yra plėsti žinių bagažą ir įgauti vertingos patirties tarptautinės plėtros srityje. Ji nekantrauja susipažinti su tarptautinio verslo procesais, naujomis kultūromis ir darniai įsitraukti į eksporto procesus.

Ieva

Ieva.png

Ieva puikiai kalba anglų kalba, o tarptautinės patirties įgijo dalyvaudama net 4 tarptautinėse mainų programose.

Ievai jau yra turi nemažai ir darbinės patirties: susipažino su farmacijos įmonės veikla, bendravo su tiekėjais iš Turkijos, Italijos, dirbo su klientais tiek telefonu, tiek gyvai. Ievai yra tekę dalyvauti ir verslo parodose.

Ieva laikosi nuostatos – jei yra problema, išspręsti ją galima mažiausiai trimis būdais. Pozityvumas, komunikabilumas, darbas komandoje, greita orientacija Ievai padeda išspręsti įvairiausias situacijas.

Šiuo metu Ieva savanoriauja Maltos ordino pagalbos tarnyboje.

Augustė

Auguste.png

Augustė yra labai motyvuota ir energinga asmenybė. Nebijo iššūkių, priešingai – drąsiai juos priima ir įveikia. Ji dinamiška ir ekstravertė, todėl nuolat tobulėja, nori išmokti naujų dalykų, kad galėtų lengvai prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio pokyčių.

Augustė visuomet siekia maksimalaus rezultato – jam atiduoda 100 proc. pastangų. Puikiai geba dirbti tiek individualiai, tiek komandoje, tačiau pirmenybę teikia komandiniam darbui. Jos nuomone siekti bendrų tikslų ir tobulėti kartu yra žymiai efektyviau ir naudingiau.

Dar būdama moksleivė Augustė dalyvavo tarptautiniame projekte Estijoje ir tarptautiniuose mainuose Italijoje, kurių metu įgytas patirtis vadina unikaliomis.

Martyna

Martyna.png

Martyna jau yra sėkmingai veikiančio grožio salono įkūrėja, šiuo metu dirba pardavimo srityje ir sėkmingai viską derina su studijomis.

Efektyviai planuoti savo laiką Martyna išmoko dar mokykloje dalyvaudama moksleivių taryboje, kur buvo aktyvi renginių organizatorė. Martyna geba susidėlioti prioritetus, yra komunikabili ir atsižvelgia į kitų pastebėjimus. Martyna net ir asmeniniame gyvenime planuoja, kad nė viena laisva minutė nepraeitų veltui, nuolat siekia tobulėti.

Martyna sako, kad jos sėkmės raktas – tai nuolatinis mokymasis ir išlipimas iš komforto zonos.

Augustinas

Augustinas.png

Augustinas pasižymi lyderio savybėmis, punktualumu, kritiniu mąstymu, gebėjimu dirbti komandoje ir etiškumu. Augustinas į praktiką „Sparnų“ programoje žiūri kaip į rimtą darbą, būsimos ateities pagrindą ir žada atiduoti didelę dalį savęs, siekdamas išpildyti visus lūkesčius. Augustinas turi patirties atlikdamas „šaltuosius“ skambučius įmonių vadovams ir siūlydamas darbuotojus ir praktikantus iš kitų šalių. Prie reikšmingų gyvenimo patirčių Augustinas priskiria ir keliones, aplankant skirtingas šalis.

Be Augustino kuriamos vertės, jis tikisi, kad jį pasirinkusi įmonė šiltai priims ir suteiks daug praktinių eksporto valdymo žinių bei leis tobulėti, ne tik kaip specialistui, bet ir kaip asmenybei.

Matas

Matas.png

Matas unikalia savo gyvenimo patirtimi įvardina Lietuvos Kariuomenę, kur atliko privalomąją pradinę karo tarnybą kaip karys savanoris. Tarnybos metu Matas išmoko disciplinos ir atsakomybės, planuoti laiką, lavino savo strateginį mąstymą, darbą komandoje bei atsakomybę vykdant įvairias užduotis.

Matas supranta tinklaveikos svarbą, ryžtingai priima sprendimus ir iššūkius, kurie jam padeda tobulėti.

„Sparnų“ programos praktikos metu Matas yra pasiruošęs pritaikyti universitete įgytas žinias ir prisidėti prie įmonės, o kartu ir jo, kaip būsimo eksporto specialisto, augimo.

Akvilė

Akvile.png

Akvilė nuo mažumės dirbo šeimos versle, o vasaromis – pajūryje. Šiuo metu energinga mergina studijas derina su veikla KTU bendrabučių komitete, su komanda organizuoja renginius, sprendžia iškilusias problemas, siekia gerinti aplinką ir burti bendruomenę.

Akvilė sako, kad išeiti iš komforto zonos jai yra labiau malonu nei nepatogu. Ji su mielu noru priima iššūkius, nežinomybę, naujoves, kurios sudrebina kasdienį gyvenimą. Atkaklumas, sąžiningumas, darbas komandoje ir iniciatyva – tokia yra Akvilė, „Sparnų“ programos dalyvė.

Praktikos „Sparnų“ programoje metu Akvilė tikisi įgyti kuo daugiau žinių, eksporto valdymo įgūdžių, užmegzti ryšius ir prisidėti prie įmonės verslo plėtros.

Eimantas

Eimanatas.png

Eimantas buvo „Lietuvos Junior Achievement“ ekonomikos ir verslumo programos dalyvis, taip pat buvo atrinktas dalyvauti tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo programoje.

Krizių valdymas, rezultato siekimas bei nuolatinis tobulėjimas yra tai, kas Eimantui sekasi geriausiai ir motyvuoja eiti pirmyn. Turėdamas puikius komunikacinius įgūdžius, būdamas pozityvus ir gebėdamas valdyti stresą, Eimantas labai gerai jaučiasi būdamas komandos dalimi, o kritiką priima racionaliai ir iš jos mokosi!  

Praktikos „Sparnų“ programoje Eimantas sieks sukurti vertę įmonei, o kartu ir įgauti verslo eksporto valdymo srities žinių bei praktinės patirties.

bottom of page