top of page

Programos dalyviai

2023-2024 m. programos dalyviai

Arnas

EVF_Post sablonas_06 26_Arnas.jpg

Darbams atlikti Arnas visada atiduoda maksimumą ir siekia aukščiausių rezultatų. Yra atkaklus, atsakingas, kūrybiškas, kritiškai mąstantis, komunikabilus ir geba sėkmingai dirbti  komandose, kuriose žmonės būna iš skirtingų kultūrų. Arnas laisvai kalba anglų(C1) bei rusų(B2) kalbomis. Iš praktikos tikisi įgauti žinių ir praktinių gebėjimų eksporto srityje. Tikisi baigęs praktiką būti žmogumi, pakankamai gerai išmanančiu eksporto sritį ir jo subtilybes.

Arnas yra KTU GIFTed talentų akademijos narys. Aktyviai dalyvauja studentų atstovybės verslo projektų komitete, kuriame bendrauja su įvairiomis įmonėmis ir ieško rėmėjų renginiams. Rudens semestrą pagal Erasmus+ programą studijavo Ispanijoje, URV universitete. Praėjusiais metais „Hack4Linava“ hakatone su komanda laimėjo antrą vietą.

Emilija

EVF_Post sablonas_06 26_Emilija.jpg

Emilija tikisi praktikos metu įgytus įgūdžius ir teorines žinias pritaikyti realiame verslo kontekste. Ji mato šią praktiką kaip galimybę mokytis iš savo srities profesionalų ir taip įgyti naujų kompetencijų bei stiprinti savo turimus sugebėjimus. Emilija nori įsijausti į kasdienę verslo veiklą, stebėti kaip veikia eksporto valdymo procesai ir išmokti tinkamai juos valdyti. Galiausiai, ji tikisi užmegzti artimus kontaktus su patyrusiais šios srities ekspertais, pasisemti patirties. Emilijai nestinga motyvacijos siekti nuolatinės pažangos ir tobulėjimo, tad yra pasiryžusi įsipareigoti įmonei ir šiai praktikos galimybei, investuoti visas turimas žinias ir pastangas siekiant įmonės ir asmeninių tikslų. Susidomėjimas įgyti patirties eksporto valdymo srityje leistų jai aktyviai prisidėti prie įmonės augimo, pasiūlyti naujų idėjų tobulinant įmonės veiklos rezultatus.

Geidė

EVF_Post sablonas_06 26_Geide.jpg

Sudalyvavusi ,,Erasmus+” dalinių studijų programoje bei metus buvusi tarptautinių studentų reikalų koordinatore KTU studentų atstovybėje, Geidė įgijo kultūrų skirtumų suvokimo, tarptautinio komunikavimo bei darbo komandoje patirties.

Komunikabilumas, drąsa, nauji išbandymai ir greitas prisitaikymas prie aplinkos – tokias asmenines stiprybes išskiria ši verslo ir antreprenerystės studentė. Geidė taip pat puikiai šneka anglų kalbą ir turi rusų kalbos žinių.

Praktikos metu Geidė tikisi įgauti dar daugiau tarptautinės patirties, eksporto valdymo įgūdžių, prisidėti prie įmonės plėtros bei užmegzti naujų ryšių

Ignas

EVF_Post sablonas_06 26_Ignas.jpg

Ignas yra atkaklus, ambicingas ir iššūkių nebijantis jaunuolis. Jis visada turi užsibrėžęs tikslą, o  daugiau nei septynerių metų patirtis profesionaliame sporte jam leido suformuoti kertinius disciplinos ir nuoseklumo įgūdžius tikslams pasiekti.

Ignas geba laisvai komunikuoti trimis kalbomis – lietuvių, anglų ir rusų. Šių kalbų įgūdžius jis lavino apkeliaudamas daugiau nei pusę Europos žemyno ir užmegzdamas naujų tarptautinių ryšių. Ignas supranta tinklaveikos svarbą ir tiki, kad tai yra reikšmingas sėkmės rodiklis.

„Sparnų“ programos praktikos metu Ignas tikisi pritaikyti savo tarptautinę patirtį ir universitete įgytas žinias, siekiant bendrų įmonės tikslų, ir kartu augant eksporto srityje.

Ieva

EVF_Post sablonas_06 26_Ieva.jpg

Ieva užaugo dvikalbė, o tai paskatino prieš studijas padaryti pertrauką siekiant atrasti save ir pabėgti iš komforto zonos. Per metus, praleistus Jungtinėje Karalystėje, ji įgavo tarptautinės patirties dirbdama mažmeninės prekybos įmonėje, kurioje greitai įsiliejo į komandą bei perprato kultūrinius skirtumus.

Ieva yra smalsi studentė, šiuo metu studijas derinanti su darbu socialinių medijų marketinge bei veikla KTU Marketing Lab organizacijoje. Studijų metu ji pasirinko ir ispanų kalbos modulį, nes yra įsitikinusi, jog naujų kalbų mokymasis atveria duris ir yra svarbus tarptautiniame versle. Laiko planavimas, kritinis mąstymas, kūrybiškumas – tokias stipriąsias savo asmenybės puses išskiria „Sparnų“ programos dalyvė.

Praktikos metu Ieva sieks pritaikyti jau turimas marketingo ir tarptautines žinias. Ji tikisi įgauti vertingos patirties eksporto srityje, užmegzti ryšius ir prisidėti prie įmonės verslo plėtros.

Izabelė

EVF_Post sablonas_06 26_Izabele.jpg

Dar mokykloje pradėjusi dalyvauti tarptautiniuose mainuose, stovyklose Izabelė tęsia savo susidomėjimą užsieniu. Todėl įstojusi į universitetą specialybės teorines žinias siekia įgauti Portugalijoje. Projektuose pelnyta patirtis prisidėjo prie tvirtesnės asmenybės vystymosi. Didelis tolerancijos, pagarbos jausmas jai padeda bendraujant ne tik su lietuviais, bet ir kitataučiais.

Izabelė – žmogus mėgstantis iššūkius. Jai daugiausiai motyvacijos suteikia išlipimas iš komforto zonos bei naujų žinių gavimas. Dėl šios priežasties Izabelė praktikos metu tikisi praplėsti savo turimas žinias bei įgyti naujos patirties bendradarbiaujant su užsienio šalimis. Ji nekantrauja, kol galės prisiliesti prie eksporto procesų, tarptautinių pardavimų, akis į akį susipažinti su verslo įmantrybėmis bei kitomis kultūromis.

Karolis

EVF_Post sablonas_06 26_Karolis.jpg

Trys metai iššūkių nuomos versle, darbas pardavimų srityje bei studijos padėjo sukaupti nemažą žinių bagažą apie tikrąjį verslo pasaulį bei darbą su užsienio klientais. Įmonės atstovavimas Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, bei kaimyninėse šalyse išmokė prisitaikyti prie kitų šalių kultūrų bei verslo subtilybių.

Užsispyrimas, geriausio rezultato siekimas bei gebėjimas išlikti ramiam kritinėse situacijose - savybės kurios padeda šiam „Sparnų“ programos dalyviui išsiskirti iš minios.

Karolis tikisi, kad dalyvavimas „Sparnų“ programoje suteiks galimybę panaudoti žinias sukauptas darbuose bei studijuojamuose moduliuose.  

Jeigu ieškote atsakingo darbuotojo su patirtimi – Karolis yra būtent tai, ko jums reikia.

Kornelija

EVF_Post sablonas_06 26_Kornelija.jpg

Kornelija apibūdina save kaip linksmą, drąsią, lengvai prisitaikančią prie naujovių, asmenybę. Kornelijos laiko planavimas ir darbo komandoje įgūdžiai prasidėjo dar mokykloje dalyvaujant moksleivių taryboje ir organizuojant įvairius renginius. Laiko planavimo įgūdžiai jai dar kartą pasitarnavo universiteto antrajame kurse, kai pusę metų teko derinti  darbą ir mokslus. Kornelija tiki, kad geros anglų kalbos žinios ir noras tobulėti jai padės lengvai įsilieti į eksporto ir tarptautinio verslo sritį bei procesus.

Kornelija praktikos metu tikisi įgauti naujų žinių ir patirčių. Ji nekantrauja pritaikyti universitete įgautas žinias praktikoje, užmegzti naujus ryšius ir prisidėti prie įmonės augimo.

Ugnė

EVF_Post sablonas_06 26_Ugne.jpg

Ugnė išsiskiria lyderio savybėmis, kritiniu mąstymu, komunikabilumu, kūrybiškumu, empatija ir gebėjimu greitai adaptuotis bet kokioje aplinkoje. Šias savybes ugdyti ir įgauti tarpkultūrinės patirties galėjo dirbant mados industrijoje Stambule, komunikacijos srityje su užsienio klientais ir kelionėse po užsienio šalis.

Ugnė labai atsakingai vertina suteiktą galimybę dalyvauti projekte „Sparnai“ ir į tai žvelgia, kaip į progą įgyti tvirtus karjeros pagrindus ir šansą išbandyti save, atiduodant nuoširdžias pastangas įmonei. Ji tikisi, jog įmonėje gaus galimybę mokytis iš pačių geriausių bei pozityvią aplinką, kurioje galės tobulėti ir kaip asmenybė.

Vakarė Marija

EVF_Post sablonas_06 26_Vakare.jpg

Vakarė Marija greitai mokosi ir yra atsakinga. Kaip savo stiprią savybę išskiria puikų laiko planavimą. Ji tikisi šias savybes ir studijų metu įgautas žinias pritaikyti praktikoje bei išmokti, kaip su verslu/įmone susiję dalykai veikia realiame gyvenime. Iš praktikos mergina tikisi, kad ji bus sėkminga ir vertinga tiek asmeniškai, tiek įmonei. Vakarė Marija daug laiko praleido Amerikoje, kur pažino skirtingus miestus ir kultūras, tai pažadino smalsumą keliauti ir pamatyti dar daugiau pasaulio šalių. 

Vakarė Marija nori aktyviai prisidėti prie įmonės, kurioje atliks praktiką, sėkmės, todėl yra pasiryžusi kruopščiai atlikti užduotis, gilinti žinias ir mokytis. Mokama stipendija Vakarei Marijai palengvintų kelionės išlaidas, o ji savo ruožtu stengsis atliekamais darbais ir pagalba būti įmonei verta mokamos stipendijos. 

Viktorija

EVF_Post sablonas_06 26_Viktorija.jpg

Viktorija pradėjo savo verslo kelionę jau mokykloje, įkurdama MMB. Šis projektas leido jai iš arti susipažinti su verslo veiklos principais ir suprasti, kaip verslai veikia. Per ketverius metus ji įgijo daugybę vertingų įgūdžių, įskaitant sąžiningumą, atkaklumą, empatiją ir gebėjimą dirbti komandoje.

Vienas iš Viktorijos gyvenimo principų yra nuolatinis tobulėjimas. Ji nesiliauja siekti naujų dalykų ir mokytis. Jos požiūris yra labai lankstus, ir ji lengvai prisitaiko prie naujovių bei pokyčių.

Viktorija įsitikinusi, kad programa „Sparnai“ yra puiki galimybė jai prisiliesti prie tarptautinių pardavimų. Ji nori pritaikyti savo universitete įgytas žinias praktikoje ir įgyti dar daugiau praktinės patirties. Programa „Sparnai“ suteiks jai galimybę plėsti savo akiratį, bendrauti su tarptautiniais klientais ir susipažinti su įvairiomis verslo praktikomis.

Vilius

EVF_Post sablonas_06 26_Vilius.jpg

Vienas pagrindinių ir esminių faktorių versle, be kurio jokia organizacija neišsilaikytų yra pelnas. Tikiu, kad pasirinkus mane gausite žymiai didesnę pridėtinę vertę negu pasirinkus kitą kandidatą ir Jūsų investicija, tiek suteikiant stipendiją, tiek skiriant savo ir darbuotojų laiką man, atsipirks, kas prisidės prie bendro įmonės pelningumo. Taip pat esu atviras karjeros galimybėms, tad jei mūsų patirtis bus sėkminga, praleistas pusmetis kartu prisidės prie greitesnio adaptavimosi darbo pozicijoje.

Vytenis

EVF_Post sablonas_06 26_Vytenis.jpg

Vyteniui būdingas strateginis ir analitinis mąstymas, leidžiantis į visus kilusius iššūkius žvelgti per realistiškumo prizmę. Taip pat jis savo kritinio mąstymo gebėjimus patobulino ir studijuodamas universitete, ir per darbinę patirtį. Vytenis metus praleido studijuodamas Roterdamo Erasmus universitete, kur aktyviai bendravo su žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių. Tai praplėtė jo tarpkultūrines kompetencijas bei išmokė kaip efektyviai bendrauti su skirtingo temperamento žmonėmis.
Vytenis yra komunikabilus, kūrybingas, energingas, atsakingas ir imlus, todėl jis yra puikus komandos narys.  Pasirinkus Vytenį, Jūsų įmonę papildys patikimas ir iniciatyvus žmogus, nebijantis iššūkių ir visada pasiruošęs prisidėti prie  inovatyvių idėjų bei sprendimų.

2022-2023 m. programos dalyviai

Adomas

Adomas.png

Veržlus ir siekiantis pranokti keliamus lūkesčius, Adomas jau antrus metus derina studijas su KTU studentų atstovybės veikla ir yra atsakingas už verslo projektų komitetą. Jame Adomas su komanda ieško rėmėjų KTU renginiams ir vysto ilgalaikius santykius su įmonėmis. 

„Sparnų“ programa Adomą sudomino dėl galimybės įgyti patirties eksporto srityje ir prisidėti prie verslų tarptautinės plėtros. Adomas sako, kad studijuojant jam vienas įdomiausių dalykų buvo tarptautinio verslo modulis

Grantas

Grantas.png

Dalyvaudamas trijuose „Erasmus+“ projektuose ir bendradarbiaudamas su kitų šalių studentais Grantas įgijo tarptautinio bendradarbiavimo ir kitų kultūrų suvokimo patirties. Komunikabilumas, iššūkiai ir lengva adaptacija – tokias stipriąsias savo asmenybės puses išskiria „Sparnų“ programos dalyvis. Be to, jis puikiai kalba anglų kalba ir gerai jaučiasi dirbdamas komandoje.

Grantas praktikos metu tikisi pritaikyti jau turimas žinias ir atrasti save profesinėje srityje.

Agnė

Agne.png

Agnė save apibūdina kaip atkaklią, motyvuotą ir nuolat siekiančią tobulėti asmenybę. Agnė yra optimistė – su šypsena žvelgią į gyvenimą ir nebijo susidurti su kliūtimis, taip pat tiki, kad greita orientacija padės jai be didelių sunkumų įsilieti į eksporto sritį ir tarptautinio verslo procesus. Dar būdama gimnazijoje Agnė turėjo galimybę įgyti universitetinių žinių dalyvaudama įvairiose aukštųjų mokyklų organizuojamose edukacinėse programose. Vienas iš didžiausių Agnės lūkesčių, praktikos programos metu yra plėsti žinių bagažą ir įgauti vertingos patirties tarptautinės plėtros srityje. Ji nekantrauja susipažinti su tarptautinio verslo procesais, naujomis kultūromis ir darniai įsitraukti į eksporto procesus.

Ieva

Ieva.png

Ieva puikiai kalba anglų kalba, o tarptautinės patirties įgijo dalyvaudama net 4 tarptautinėse mainų programose.

Ievai jau yra turi nemažai ir darbinės patirties: susipažino su farmacijos įmonės veikla, bendravo su tiekėjais iš Turkijos, Italijos, dirbo su klientais tiek telefonu, tiek gyvai. Ievai yra tekę dalyvauti ir verslo parodose.

Ieva laikosi nuostatos – jei yra problema, išspręsti ją galima mažiausiai trimis būdais. Pozityvumas, komunikabilumas, darbas komandoje, greita orientacija Ievai padeda išspręsti įvairiausias situacijas.

Šiuo metu Ieva savanoriauja Maltos ordino pagalbos tarnyboje.

Augustė

Auguste.png

Augustė yra labai motyvuota ir energinga asmenybė. Nebijo iššūkių, priešingai – drąsiai juos priima ir įveikia. Ji dinamiška ir ekstravertė, todėl nuolat tobulėja, nori išmokti naujų dalykų, kad galėtų lengvai prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio pokyčių.

Augustė visuomet siekia maksimalaus rezultato – jam atiduoda 100 proc. pastangų. Puikiai geba dirbti tiek individualiai, tiek komandoje, tačiau pirmenybę teikia komandiniam darbui. Jos nuomone siekti bendrų tikslų ir tobulėti kartu yra žymiai efektyviau ir naudingiau.

Dar būdama moksleivė Augustė dalyvavo tarptautiniame projekte Estijoje ir tarptautiniuose mainuose Italijoje, kurių metu įgytas patirtis vadina unikaliomis.

Martyna

Martyna.png

Martyna jau yra sėkmingai veikiančio grožio salono įkūrėja, šiuo metu dirba pardavimo srityje ir sėkmingai viską derina su studijomis.

Efektyviai planuoti savo laiką Martyna išmoko dar mokykloje dalyvaudama moksleivių taryboje, kur buvo aktyvi renginių organizatorė. Martyna geba susidėlioti prioritetus, yra komunikabili ir atsižvelgia į kitų pastebėjimus. Martyna net ir asmeniniame gyvenime planuoja, kad nė viena laisva minutė nepraeitų veltui, nuolat siekia tobulėti.

Martyna sako, kad jos sėkmės raktas – tai nuolatinis mokymasis ir išlipimas iš komforto zonos.

Augustinas

Augustinas.png

Augustinas pasižymi lyderio savybėmis, punktualumu, kritiniu mąstymu, gebėjimu dirbti komandoje ir etiškumu. Augustinas į praktiką „Sparnų“ programoje žiūri kaip į rimtą darbą, būsimos ateities pagrindą ir žada atiduoti didelę dalį savęs, siekdamas išpildyti visus lūkesčius. Augustinas turi patirties atlikdamas „šaltuosius“ skambučius įmonių vadovams ir siūlydamas darbuotojus ir praktikantus iš kitų šalių. Prie reikšmingų gyvenimo patirčių Augustinas priskiria ir keliones, aplankant skirtingas šalis.

Be Augustino kuriamos vertės, jis tikisi, kad jį pasirinkusi įmonė šiltai priims ir suteiks daug praktinių eksporto valdymo žinių bei leis tobulėti, ne tik kaip specialistui, bet ir kaip asmenybei.

Matas

Matas.png

Matas unikalia savo gyvenimo patirtimi įvardina Lietuvos Kariuomenę, kur atliko privalomąją pradinę karo tarnybą kaip karys savanoris. Tarnybos metu Matas išmoko disciplinos ir atsakomybės, planuoti laiką, lavino savo strateginį mąstymą, darbą komandoje bei atsakomybę vykdant įvairias užduotis.

Matas supranta tinklaveikos svarbą, ryžtingai priima sprendimus ir iššūkius, kurie jam padeda tobulėti.

„Sparnų“ programos praktikos metu Matas yra pasiruošęs pritaikyti universitete įgytas žinias ir prisidėti prie įmonės, o kartu ir jo, kaip būsimo eksporto specialisto, augimo.

Akvilė

Akvile.png

Akvilė nuo mažumės dirbo šeimos versle, o vasaromis – pajūryje. Šiuo metu energinga mergina studijas derina su veikla KTU bendrabučių komitete, su komanda organizuoja renginius, sprendžia iškilusias problemas, siekia gerinti aplinką ir burti bendruomenę.

Akvilė sako, kad išeiti iš komforto zonos jai yra labiau malonu nei nepatogu. Ji su mielu noru priima iššūkius, nežinomybę, naujoves, kurios sudrebina kasdienį gyvenimą. Atkaklumas, sąžiningumas, darbas komandoje ir iniciatyva – tokia yra Akvilė, „Sparnų“ programos dalyvė.

Praktikos „Sparnų“ programoje metu Akvilė tikisi įgyti kuo daugiau žinių, eksporto valdymo įgūdžių, užmegzti ryšius ir prisidėti prie įmonės verslo plėtros.

Eimantas

Eimanatas.png

Eimantas buvo „Lietuvos Junior Achievement“ ekonomikos ir verslumo programos dalyvis, taip pat buvo atrinktas dalyvauti tarpdisciplininio itin gabių mokinių ugdymo programoje.

Krizių valdymas, rezultato siekimas bei nuolatinis tobulėjimas yra tai, kas Eimantui sekasi geriausiai ir motyvuoja eiti pirmyn. Turėdamas puikius komunikacinius įgūdžius, būdamas pozityvus ir gebėdamas valdyti stresą, Eimantas labai gerai jaučiasi būdamas komandos dalimi, o kritiką priima racionaliai ir iš jos mokosi!  

Praktikos „Sparnų“ programoje Eimantas sieks sukurti vertę įmonei, o kartu ir įgauti verslo eksporto valdymo srities žinių bei praktinės patirties.

bottom of page